O FIRMIE

CAŁA TWOJA FIRMA W PROFESJONALNYCH RĘKACH

NASZA MISJA: Sprawiać, aby nasi klienci mieli poczucie, iż dział który nam powierzyli znajduje się tuż za ścianą.

O NAS

"Krótka" historia o nas

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 2005 roku. Rozpoczynaliśmy jako malutka spółka zajmująca się sprawami księgowymi małych firm. W roku 2009 do własnych usług włączyliśmy obsługę firm zagranicznych, które otwierają oddziały w Polsce. Wprowadziliśmy na Polski rynek kilka firm francuskich, angielskich i niemieckich. Od roku 2012 nawiązaliśmy współpracę z jednym z największych przewoźników kolejowych w Polsce i otworzyliśmy się na pomoc obywatelom Ukrainy. Firma na tyle się rozrosła, iż musieliśmy przeprowadzić się do większego biura. Przenieśliśmy własną siedzibę na obrzeża miasta Sosnowiec i do dnia dzisiejszego sprawnie działamy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalnym i nowoczesnym biurem rachunkowym z ponad 17 letnim doświadczeniem. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową firm oraz osób fizycznych.

Nasza firma składa się z wielu doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Poszerzamy swoje kompetencje podczas wielu szkoleń, oraz śledzimy na bieżąco wszelkie zmiany w przepisach.

Pomagamy otwierać działalności gospodarcze, oraz różnego rodzaju spółki.

Dlaczego biuro rachunkowe?

Biuro rachunkowe pozwoli ci zmniejszyć koszty w swojej firmie. Otwarcie, oraz utrzymanie w swojej firmie działu księgowości jest bardzo kosztowne. Oprócz zatrudnienia wyspecjalizowanych pracowników trzeba także dbać o ich szkolenie. Programy do obsługi firmy też są kosztowne. 

Współpraca z naszym biurem rachunkowym powoduje, iż nie musisz przejmować się rosnącymi kosztami swojego działu. U nas masz wszystko co potrzebujesz. To my zajmujemy się dokumentami, a ty masz czas na rozwijanie firmy.